تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

به روز رسانی/ نوید کیا: حساسیت بازی با پرسپولیس غیرقابل انکار است/این بازی تعیین کننده قهرمان نیست

  • 18 اردیبهشت 1400 - 20:13


سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: شاید خیلی از مربیان بخواهند اینگونه بازی ها را معمولی نشان بدهند اما نمی‌توان حساسیت این بازی را انکار کرد.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محرم نوید کیا در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا درگذشت پدر محسن مسلمان و یکی از هواداران به نام فتاحی را بهخانوادهآنها تسلیت می گویم. بازی‌های سپاهان و پرسپولیس همیشه زیبا، جذاب و لذت بخش است اما نباید انکار کرد این مسابقه حساس هم است. شاید خیلی از مربیان بخواهند اینگونه بازی ها را معمولی نشان بدهند اما نمی‌توان حساسیت این بازی را انکار کرد.

وی افزود: اطمینان دارم برنده این بازی هیچوقت تعیین کننده قهرمان نیست و تیمی هم که امتیاز از دست می‌دهد شانس این را دارد که دوباره برای قهرمانی به کورس بازگردد؛ همیشه بازی تیم‌های یحیی گل‌محمدی را دوست داشتم و از زمانی که وی مربیگری‌اش را آغاز کرده دید متفاوتی به فوتبال ایران آورده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: گل‌محمدی در زمان حضورش در تیم‌های نفت تهران، ذوب‌آهن و پدیده سطح خیلیخوبیرا در فوتبال ایران ارائه کرد که همیشه این سبک را دوست داشتم و سعی داشتم همیشه بازی‌های تیم یحیی گل‌محمدی را ببینم. می‌دانم اکنون هم تیم خیلی خوبی دارد. پرسپولیس در تمام نقاط قوی است و هر تیمی برای کسب امتیاز مقابل این تیم باید تلاش زیادی کند و تمرکز زیادی داشته باشد. 

نویدکیا افزود: اگر می‌خواهیم در بازی فردا موفق باشیم باید با تمرکز خیلی زیادی بتوانیم وارد مسابقه شویم در غیر این صورت قطعاً نمی‌توانیم امتیاز کسب کنیم امیدوارم بازی خوبی شود تا هواداران با وجود غیبت در ورزشگاه از  تماشای آن لذت ببرند.

وی درباره نفرات محروم و مصدوم سپاهان مقابل پرسپولیس عنوان کرد: محمد نژادمهدی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم با اینکه خیلی‌ها گفتند اخراج وی در بازی با نساجی اشتباه بود و باشگاه هم پیگیری کرد اما اتفاقی رخ نداد. محمدرضا خلعتبری مقداری مشکل دارد و احتمالاً این مسابقه را از دست بدهد. شایان مصلح هم مریض است البته تست داده اما نمی‌دانم مریضی‌اش سرماخوردگی است یا اینکهکروناگرفته است. شرایط وی مشخص نیست و این بازیکن را هم در اختیار نداریم.

ادامه دارد…سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: شاید خیلی از مربیان بخواهند اینگونه بازی ها را معمولی نشان بدهند اما نمی‌توان حساسیت این بازی را انکار کرد.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها