سیاسی

بیانیه ۲۶۰ نفر از نمایندگان در تقدیر از عملکرد معاونت پارلمانی رئیس‌جمهور

۲۶۰ نفر از نمایندگان از عملکرد معاونت پارلمانی رئیس جمهور قدردانی کردند.


به گزارش ایلنا، سیدمحسن دهنوی در جلسه علنی امروز (یک‌شنبه، یکم خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه با امضای ۲۶۰ نفر از نمایندگان خطاب به ریاست محترم جمهور در مورد تعامل بین دولت و مجلس و عملکرد معاونت پارلمانی رئیس جمهور را قرائت کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین آقای دکتر رئیسی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام؛

احتراماً تفاهم و تعامل سازنده بین دولت مردمی و مجلس شورای اسلامی هماهنگی و افزایش کارآمدی مجموعه دستگاه‌های اجرایی، پاسخگویی به مطالبات مردم شریف و ارتقاء سرمایه اجتماعی و تحکیم پایه‌های نظام جمهوری اسلامی است. بر خود لازم می‌دانیم از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه برادر جهادی ، مومن، پاکدست، فسادستیز و انقلابی جناب آقای دکتر حسینی قدردانی نموده و تعامل سازنده و ضابطه‌مند و فعالیت‌های بی شائبه ایشان و همکارانشان در جهت ایجاد تفاهم و همکاری بین دولت و مجلس را ارج نهیم.

حضور دائمی ایشان در صحن علنی مجلس و احساس مسئولیت در حل مشکلات حوزه انتخابیه نمایندگان و حضور فعال و کارآمد ایشان در بررسی طرح‌ها و لوایح و ایجاد ارتباط با سایر ارکان دولت و وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ذیربط و نیز انتخاب همکاران متعهد و دلسوز در آن حوزه از نقاط قوت دولت در تعامل با مجلس شورای اسلامی است که در اذهان نمایندگان مجلس به یادگار باقی خواهد ماند.

 


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا