بیش از هزار واحد مسکن مهر در خراسان شمالی به بهره‌برداری رسید

  • 01 آبان 1399 - 13:58

بجنورد- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: هزار و ۴ واحد مسکن مهر در شهرستان‌های بجنورد، شیروان و اسفراین به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عبدالمجید مصطفوی پیش از ظهر امروز در آئین بهره برداری از هزار واحد مسکن مهر خراسان شمالی که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: به صورت متمرکز هزار و ۴ واحد افتتاح می‌شود که از این تعداد ۶۹۶ واحد مسکن مهر در بجنورد، ۲۷۶ واحد در شیروان و ۳۲ واحد در شهر اسفراین است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی عنوان کرد: علاوه بر افتتاح مسکن مهر، اجرای ۸۳۶ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه در این استان تکمیل هزار و ۵۱۵ واحد مسکن مهر در دست اقدام است افزود: ۸۰۵ واحد در بجنورد، ۵۵۸ واحد در شیروان و ۱۵۲ واحد در اسفراین باقی‌مانده است که از این تعداد، ۷۴۸ واحد تا آبان ماه امسال قابل تحویل است و ۴۰۳ واحد تا اسفندماه و ۲۵۶ واحد تا سال ۱۴۰۰ تحویل می‌شود.

مصطفوی درباره اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان گفت: برنامه استان خراسان شمالی در این اقدام ملی مسکن، ۳ هزار و ۶۸۴ واحد است که در این طرح هشت هزار و ۸۰ نفر ثبت‌نام کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در انتها گفت: تفاهم نامه‌های مختلفی با دستگاه‌ها منعقد کرده‌ایم که بر این اساس با تحویل زمین، ساخت و ساز مسکن آغاز شود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0