• امروز : پنج شنبه - ۱۴ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 5 August - 2021

بیش از ۱۸ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

  • 01 آبان 1399 - 20:23
بیش از ۱۸ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

بوشهر – استاندار بوشهر گفت: سال گذشته بیش از ۱۸ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد که بیانگر اقتدار در این حوزه است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند عصر پنجشنبه در نشست با فرمانده مرزبانی ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف خدمات ارزنده‌ای را به مردم ارائه کرده است و خصوصاً در مرزها شاهد جانفشانی و اقتدار بالای پلیس هستیم.

وی با بیان اینکه دریابانان استان بوشهر به صورت شبانه‌روزی با اقتدار و عزت در حفاظت از امنیت پایدار خلیج فارس تلاش می‌کنند اضافه کرد: مرزبانان با مبارزه جدی با قاچاق نقش مهمی را در حمایت از تولید ملی ایفا می‌کنند.

استاندار بوشهر بر لزوم مبارزه و مقابله مستمر با قاچاق تاکید کرد و ادامه داد: مرزبانی وظیفه سنگینی را برای جلوگیری از قاچاق بر عهده دارد.

وی یکی از خدمات بسیار مهم سپاه، نیروهای نظامی، امنیتی، انتظامی و مرزبانی را مقابله با قاچاق مواد مخدر دانست و بیان کرد: سال گذشته بیش از ۱۸ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد که بیانگر اقتدار در این حوزه است.

گراوند با بیان اینکه مرزبانان در مقابله با سوداگران مرگ تاکنون شهدای گوناگونی تقدیم کرده‌اند، تصریح کرد: جدی مرزداران مسئولیت و مأموریت مهم و ارزشمندی در پاسداری از سلامت جامعه دارند.

وی با اشاره به اینکه ۹۳۰ کیلومتر از دو هزار و ۷۰۰ کیلومتر مرز دریایی کشور در استان بوشهر است، افزود: یک سوم مرز دریایی کشور در استان بوشهر قرار دارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.