تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

تائید صلاحیت ۹۵ درصد داوطلبان حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان

  • 26 فروردین 1400 - 3:26

اراک- رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: صلاحیت ٩۵ درصد داوطلبان حضور در انتخابات میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان تائید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در اراک، اظهار کرد: ۸۷ داوطلب برای حضور در انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان در زمان تعیین با ثبت نام حضور خود را اعلام کردند.

وی خاطر نشان کرد: از این تعداد ۸ نفر انصراف خود را اعلام کرده و از ۷۹ نفر باقیمانده در بررسی صلاحیت‌ها در هیئت اجرایی ۷۵ نفر تائید صلاحیت خود را دریافت کردند.

به گفته رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی، صلاحیت ۴ نفر نیز برای حضور در این انتخابات در هیئت اجرایی احراز نشد اما صلاحیت ۹۶ درصد داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان مرکزی، تأیید شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: ٩٧٢ نفر داوطلب برای حضور در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در استان مرکزی در مدت زمان مقرر ثبت نام کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد ۵۷ نفر انصراف خود را اعلام کرده و از ۹۱۵ نفر باقیمانده در بررسی صلاحیت‌ها در هیئت‌های اجرایی ۸۸۱ نفر تأیید صلاحیت شدند.

اکرمی اظهار کرد: صلاحیت ۳۴ نفر نیز برای حضور در این انتخابات در هیئت‌های اجرایی احراز نشد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها