تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

تازه‌های نشر برای اعضای کتابخانه ملی معرفی می‌شوند

  • 06 آبان 1399 - 17:12

برای جبران محدودیت‌های پیش آمده در حوزه کتاب و کتابخوانی در ایام کرونا، تازه‌های بازار نشر در کشور در طرحی با عنوان «صحبت دانای بی زبان» ویژه اعضای کتابخانه ملی در قالب پادکست معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا شهرابی مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: برای جبران محدودیت‌های پیش آمده در حوزه کتاب و کتابخوانی در ایام کرونا، تازه‌های بازار نشر در کشور در طرحی با عنوان «صحبت دانای بی زبان» ویژه اعضای کتابخانه ملی ایران در قالب پادکست معرفی می‌شوند.

وی با اعلام این خبر در توضیح این‌طرح گفت: طرح «صحبت دانای بی زبان» در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برنامه ریزی شده و قرار است با رصد کارشناسان این سازمان کتاب‌های جدیدی که مورد استقبال قرار گرفته است؛ شناسایی و معرفی شوند.

مدیرکل اطلاع‌رسانی کتابخانه ملی گفت: این‌طرح با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و در راستای تحقق رسالت ذاتی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و جبران کاستی‌ها و محدودیت‌های پیش آمده بر اثر شیوع ویروس کرونا اجرایی می‌شود.

شهرابی در پایان گفت: همچنین اعضا می‌توانند درخواست‌ها و پیشنهادهای خود را برای معرفی کتاب با موضوعات خاص به اداره کل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ارائه دهند تا نسبت به معرفی آنها اقدام شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها