تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

تالارهای عروسی باز شوند/ مردم خراسان شمالی معطل تعطیلی نمی‌مانند

  • 15 آبان 1399 - 9:55

بجنورد-رئیس اتاق اصناف بجنورد ضمن درخواست بازگشایی تالارهای عروسی گفت: مردم خراسان شمالی برای برگزاری عروسی معطل تعطیلی‌ها نمی مانند پس باید تالارها با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی امیدوار صبح امروز در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا خراسان شمالی که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: با تعطیلی تالارهای عروسی، مجالس در سوله‌های مخالف برگزار می‌شود و حتی به صورت زنده در فضای مجازی تبلیغات می‌کنند.

رئیس اتاق اصناف بجنورد ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اعلام کرده اکثر افرادی که به کرونا مبتلا می‌شوند در این مراسم حضور داشته‌اند.

وی افزود: به نظر می‌رسد برای کنترل این امر پس از پایان محدودیت‌هایی که در این ۱۰ روز برقرار است، می‌بایست تالارها با یک سوم ظرفیت بازگشایی شوند و مأمور دانشگاه علوم پزشکی نیز در محل حضور داشته باشد تا تخلفات را بررسی کند.

امیدوار با درخواست از ستاد استانی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشایی تالارها، گفت: مردم نشان داده‌اند برای برگزاری مراسم معطل نمی‌مانند لذا بازگشایی تالارها با رعایت مسائل بهداشتی موضوع مهمی است.

رئیس اتاق اصناف بجنورد رعایت مسائل بهداشتی در میدان میوه و تره بار بجنورد را ۹۰ درصد اعلام کرد و تصریح کرد: برای افرادی که پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند پرونده تشکیل شده است.

وی در انتها گفت: برای رعایت مسائل بهداشتی در نانوایی‌ها جریمه کاهش سهمیه آرد را در نظر گرفته‌ایم که مؤثر واقع شده است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها