تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در رباط کریم از مصادیق قانون شکنی است

  • 28 اردیبهشت 1400 - 18:53

رباط کریم- رئیس دادگستری رباط کریم گفت: تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در رباط کریم از مصادیق قانون شکنی است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا قویدل، عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال دغدغه‌های بر حق ائمه محترم جمعه شهرستان رباط کریم این ستاد در نظر دارد جلسات ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی را در سه هفته متوالی در دفاتر ائمه جمعه شهرستان برگزار نماید تا ضمن استماع نقطه نظرات و رهنمودهای ایشان در زمینه انتخابات پیش رو، نسبت به تصمیم گیری و رفع موانع و مشکلات و نگرانی‌های موجود اقدام شود.

قویدل در ادامه افزود: اکنون که کار هیأت‌های اجرایی و نظارت به پایان رسیده است، انتظار می‌رود مردم فهیم و شهیدپرور شهرستان رباط کریم نسبت به شناسایی و انتخاب کاندیدای اصلح اقدام نمایند.

رئیس ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخابات ضمن تاکید بر معیارها و ملاک‌های اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری و دیگر بزرگان، گفت: میزان پای‌بندی نامزدهای انتخابات به رعایت قانون در روزهای پیش رو تا روز آخر می‌تواند از معیارهای انتخاب نامزد اصلح باشد.

وی عنوان داشت: کسانی که با پا گذاشتن بر روی قانون و حقوق عامه مردم به دنبال کسب آرا و انتخاب شدن هستند، قطعاً پس از ورود به مجموعه شورای شهر با پا گذاشتن بر گرده مردم به دنبال ثروت اندوزی و چپاول سرمایه‌های ملی و شهری خواهند بود.

قویدل با بیان اینکه تبلیغات زودهنگام، الصاق اعلامیه، عکس و پوستر و آگهی تبلیغاتی روی علائم راهنمایی و رانندگی، تابلوهای منصوبه در معابر عمومی و استفاده از کاروان‌های تبلیغاتی و بلندگوی سیار و استفاده از وسایل و امکانات دولت و عمومی و شهرداری‌ها از مصادیق قانون‌شکنی و انحراف نامزدها از مسیر قانونی خواهد بود عنوان داشت: از مردم فهیم و انقلابی شهرستان رباط کریم تقاضا دارم نسبت به مستندسازی تخلفات و جرایم احتمالی کاندیداها اقدام نموده و آنها را جهت برخورد قضائی در اختیار دبیرخانه ستاد واقع در ساختمان مرکزی دادگستری قرار دهند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها