• امروز : چهارشنبه - ۶ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 28 July - 2021

تجلیل از ایده های ویژه رویداد چالش «مهندسی اجتماعی» در ایلام

  • 23 خرداد 1400 - 15:28

ایلام-امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، از ایده های ویژه رویداد چالش مهندسی اجتماعی تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی استان ایلام ظهر یکشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح نهضت تبلیغی زنان در استان ایلام، رویداد چالش مهندسی اجتماعی از اسفندماه ۱۳۹۹‬ آغاز و تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ادامه داشت که بانوان استان مسائل و اولویت‌های مهم فرهنگی شناسایی وایده های خود را در سایت www.pishraftyaran.ir ثبت کردند.

مریم بیگ محمدی به ریز مسائل ایده‌های ثبت شده در موضوع خانواده در بحث رویداد چالش مهندسی اجتماعی اشاره کرد و افزود: خانواده و باورهای دینی، خانواده و ارتباط کلامی و عاطفی، خانواده و فضای مجازی، خانواده و تجمل گرایی، خانواده و تغذیه سالم و خانواده و تربیت دینی فرزندان از جمل مباحث مهم در بحث خانواده است.

کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام، در بحث طرح رویداد چالش مهندسی اجتماعی عنوان کرد و گفت: ۲۰ اثر ثبت شده در سایت که طی دو مرحله داوری ۵ اثر قابل تقدیر شناخته شد که از ارائه دهنده‌های اثر تجلیل به عمل آمد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code