تجمع اعتراضی قبول‌شدگان آزمون استخدامی آتش نشانی خراسان شمالی

  • 03 آبان 1399 - 16:26

بجنورد- جمعی از قبول‌شدگان آزمون استخدامی آتش نشانی خراسان شمالی با تجمع در مقابل استانداری نسبت به ابطال آزمون اعتراض کرده و خواهان تعیین تکلیف این موضوع شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر امروز تعدادی از قبول‌شدگان در آزمون استخدامی آتش‌نشانی نسبت به بلاتکلیفی و پاسخ‌های متناقض مسئولان مقابل استانداری خراسان شمالی تجمع کردند.

تجمع کنندگان خواهان تعیین تکلیف دقیق و فوری آزمون استخدامی بودند.

حمید عرب، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی در این خصوص اظهار کرد: مقدمات لازم برای برگزاری آزمون عملی استخدامی آتش نشانی در استان به زودی فراهم می‌شود.

وی افزود: آزمون علمی و عملی استخدامی آتش نشانی سال گذشته برگزار و اسامی قبول شدگان اعلام شد.

حمید عرب با بیان این موضوع که برخی از کسانی که در آزمون قبول نشدند به دیوان عدالت اداری در خصوص نحوه برگزاری این آزمون اعتراض داشتند، گفت: بعد از بررسی‌های لازم رأی دیوان عدالت اداری صادر شد که نتیجه آن برگزاری مجدد آزمون عملی بود.

تصمیم‌گیری درباره این موضوع مربوط به استان نیست

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی ادامه داد: کمیته برگزاری آزمون استان موظف به رفع ایرادات مربوطه در دیوان عدالت اداری می‌باشد و همچنین برای برگزاری این آزمون باید مجوزی از ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا داشته باشیم.

وی در انتها با بیان اینکه ۱۵۰ نفر از قبول شدگان مرحله اول علمی باید بار دیگر در آزمون عملی شرکت کنند گفت: یک هفته تا ۱۰ روز آینده مقدمات برگزاری آزمون فراهم می‌شود و قبول شدگان مرحله قبل باید بدانند این رأی خارج از تصمیم استان است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0