تاریخ : جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 12 رمضان 1442 Friday, 23 April , 2021

تخت های ویژه بیماران کرونایی در اهواز تکمیل شد

  • 07 آبان 1399 - 14:05

اهواز- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: تقریباً تخت‌های ویژه مراقبت از بیماران کرونایی در شهرستان اهواز تکمیل شده و در حال اختصاص تخت ویژه از سایر بیمارستان ها هستیم.

فرهاد ابول نژادیان در گفتگو با خبرنگار مهر به آخرین وضعیت تعداد بیماران کرونایی بستری شده در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: روزانه بین ۸۰ تا ۱۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های این استان بستری می‌شوند.

وی با بیان اینکه تقریباً تخت‌های ویژه مراقبت از این بیماران در شهرستان اهواز تکمیل شده است، افزود: در این راستا در بعضی از شهرستان‌های استان خوزستان کماکان تخت ویژه مراقبت برای بیماران کرونایی وجود دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز با تأکید بر اینکه برای تهیه تخت‌های مراقبت‌های ویژه از بیمارستان ارتش درخواست کنیم تا آنها را در اختیار ما قرار دهد، در ادامه داد: هم‌چنین از بیمارستان گلستان اهواز درخواست کردیم که تخت‌های مراقبت‌های ویژه خود را در اختیار ما بگذارد تا به این گونه تخت‌های مراقبت‌های ویژه بیشتری را در مدار خدمات‌دهی به بیماران کرونایی وارد کنیم و در این زمینه میزان خدمات درمانی ما افزایش یابد.

ابول نژادیان در ادامه به اشغال ۵۰ درصد از تخت‌های عادی در بیمارستان‌های استان اشاره کرد و افزود: به لحاظ تخت‌های عادی در استان خوزستان مشکلی وجود ندارد.

وی با تأکید بر اینکه همه تلاش خود را در خصوص تهیه تخت ویژه مراقبت برای بیماران کرونایی انجام می‌دهیم تا دچار مشکل نشویم، گفت: در این راستا نیازمند همکاری و حمایت همه مردم و مسئولان هستیم و از مردم درخواست می‌شود که بیش از پیش مراقبت‌های بهداشتی را انجام دهند تا به این گونه بار مراجعه به بیمارستان‌های استان کمتر شود.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code