تخصیص ۳۰۰میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل بیمارستان ۵۳۱تختخوابی

  • 30 مهر 1399 - 20:33

بندرعباس – استاندار هرمزگان از تخصیص ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل بیمارستان ۵۳۱تختخوابی بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فریدون همتی گفت: برای تکمیل بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس تا پایان سال برنامه ریزی شده بود که در راستای این هدف گذاری مقرر شده بود سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از محل مصوبه سفر رییس جمهور و ردیف توازن ملی و ردیف بودجه، ۱۷۵ میلیارد تومان برای تامین نیروی انسانی و تسریع در اجرای این بیمارستان اختصاص دهد. وی افزود: در پی نشست قبلی با وزیر بهداشت قول پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان از محل ارزش افزوده و ستاد ملی کرونا داده شده بود که امروز در همین راستا با همراهی نمایندگان مرکز استان، آقایان دکتر مرادی و دکتر آشوری با معاون وزیر بهداشت پیگیری شد.

وی با اشاره به نتایج این نشست، تصریح کرد: طی هفته آتی ،۳۰۰ میلیاردریال برای تکمیل و توسعه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس به حساب دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان واریز خواهد شد.

همتی در این دیدار با بیان اینکه این پروژه در راستای بهره‌مندی مردم استان و به‌ویژه شهر بندرعباس با امکانات درمانی و بیمارستانی مجهز، از اهمیت بسزایی برخوردار است، گفت: بر اساس پیش بینی‌ها قرار بود این پروژه طی دو سال آینده به بهره برداری برسد اما تلاش داریم با کمک وزارت بهداشت این مجموعه بزرگ بیمارستانی را تا پایان سال به بهره برداری برسانیم.

همتی افزود: بیمارستان ۵۳۱ تخت‌خوابی بندرعباس یکی از مهمترین پروژه‌های عمرانی هرمزگان است که منابع مالی آن با پیگیری‌های انجام شده در حال تامین است و امیدواریم با روند مناسب اجرای این پروژه تا پایان سال آماده بهره برداری شود.

بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس از جمله پروژه‌های مهم و اثر گذار در سفر دوم هیئت دولت به استان هرمزگان بوده است که دکتر همتی نماینده عالی دولت در استان شخصاً و با همراهی نمایندگان مرکز استان با پیگیری مکرر و با انتصاب نماینده‌ای ویژه برای پیگیری روند اجرایی و تکمیل این پروژه از تمام ظرفیت‌ها برای اتمام آن تا پایان سال جاری اهتمام ویژه دارد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0