شهرستان ها

تخلیه ۵۰درصد انبارهای سازمان اموال تملیکی

بیرجند- قائم مقام سازمان اموال تملیکی گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان این سازمان و همکاری سازمان‌های مرتبط، ۵۰ درصد انبارهای اموال تملیکی طی ماه‌های اخیر تخلیه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، صاحب حجتی ظهر یکشنبه در دیدار با مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهارکرد: در شرایطی نابسامانی سازمان را تحویل گرفتیم و در مدت کوتاهی تغییرات جدی را در راستای تحول این سازمان انجام دادیم.

قائم مقام سازمان اموال تملیکی با بیان اینکه بالای ۵۰ درصد انبارهای اموال تملیکی تخلیه و ساماندهی کالاها انجام شده است، گفت: با تدبیر و تلاش مدیران و کارکنان این سازمان پس از بازدید ریاست محترم جمهور و ریاست محترم قوه قضائیه و همچنین ورود وزیر محترم اقتصاد دیگر شاهد وضعیت نابسامان درانبارها نیستیم.

به گفته وی در حال حاضر آمار کالاهای سنواتی به شدت کاهش یافته و اغلب کالاهای موجود مربوط به سالجاری است.

حجتی با بیان اینکه ساماندهی انبارها از نمادهای شاخص عملکرد دولت اعلام شده است، بیان کرد: این موفقیت نتیجه همراهی و تلاش همه دستگاه های دخیل در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

وی با اذعان به اینکه در سخت ترین شرایط اتفاقات خوبی در حوزه اموال تملیکی رقم خورده است، ادامه داد: روند ساماندهی انبارها همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به تصویب و ابلاغ ساختار جدید اموال تملیکی در دولت سیزدهم بیان داشت: طبق ساختار جدید سازمان اموال تملیکی که با رویکرد ایجاد تحول و ترفیع جایگاه سازمانی تدوین شده است، مدیریت‌های این سازمان به اداره کل ارتقا پیدا خواهند کرد.

به گفته وی این ساختار تا کنون به ۲۰ استان ابلاغ و اجرایی شده و در مابقی استان ها نیز به زودی اجرا خواهد شد.

قائم مقام سازمان اموال تملیکی عنوان کرد: در شرایط جنگ اقتصادی هستیم اما برخی دستگاه های دخیل هنوز آرایش جنگی به خود نگرفته اند.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا