تدبیر پرسپولیس برای حذف دلالان/ نشست دو نفره برای بازیکنان جدید

  • 12 مرداد 1400 - 10:01

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به طور مستقیم وارد بحث جذب بازیکنان فصل آینده پرسپولیس می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی پس از کسب دوباره عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر همچنان اصرار به حفظ بازیکنان خود دارد.

با این حال محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم ملی ایران پس از بازی آخر این تیم مقابل پیکان خبر جدایی اش از جمع سرخپوشان را رسمی تأیید کرد تا فوتبال خود را در الاهلی قطر دنبال کند.

او در حالی از جمع سرخ‌ها کنار رفت که این باشگاه هنوز موفق به تمدید قرارداد احمد نورالهی، وحید امیری، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، امید عالیشاه و مهدی شیری نیز نشده است.

با این حال سرمربی پرسپولیس قصد دارد لیست خرید خود را نیز اواسط هفته جاری در اختیار سمیعی قرار دهد تا مدیرعامل باشگاه مذاکره با این بازیکنان را آغاز کند.

گل محمدی همچون فصل گذشته قصد دارد با بازیکنان مد نظر خود به طور مستقیم صحبت کند و شرایط آنها را برای ورود به پرسپولیس نظارت کند.

همچنین سمیعی برای اینکه مانع از ورود دلالان فوتبال به پروسه جذب بازیکن شود مذاکره با بازیکنان را مستقیم دنبال می‌کند. قرار است در جلسات جذب بازیکنان جدید پرسپولیس کسی جز سمیعی ورود نکند و شخص مدیرعامل صرفا با سرمربی تیم درباره جزئیات قرارداد تبادل نظر کند.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0