تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

تدوین و مستندسازی عملکرد مسئولان استان سمنان در ۷ محور انجام شد

  • 15 آبان 1399 - 11:03

سمنان- مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان از تدوین عملکرد مسئولان دستگاه‌های دولتی استان طی هفت محور عملیاتی، برای آگاهی مردم خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم شریفی صبح پنج شنبه در نشست مشترک ویدئوکنفرانسی با فرمانداری‌های استان سمنان در ارتباط با مستندسازی اقدامات دولت به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه مستندسازی عملکرد دولت در بخش مقدماتی در استانداری سمنان به پایان رسیده و در بخش فرمانداری‌ها هم فرآیند کار آغاز شده است، تاکید کرد: در تدوین عملکرد هشت ساله دولت، فرمانداری‌های جدیدالتاسیس از زمان تأسیس و ابلاغ فعالیت تا پایان کار این دولت، عملکردها را تدوین و ارسال کنند.

وی افزود: تاکنون هشت جلسه برای تدوین و مستندسازی عملکرد دولت در استان سمنان برگزار و چارچوب و شاخص‌ها برای اجرای این طرح مهم تدوین شده است.

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان ادامه داد: هفت محور و ۳۳ شاخص در تدوین مستندسازی عملکرد دولت از سوی دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان تدوین و به فرمانداری‌های استان ابلاغ شد.

شریفی افزود: برای بخشداری‌ها پنج شاخص و شهرداری‌ها هم هفت شاخص برای مستندسازی عملکرد دولت تدوین شده و در مجموع ۴۵ عنوان برنامه در شهرستان‌ها تدوین شده که فرمانداری‌ها بر اساس فرمت در جدول مربوط بارگذاری کنند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها