• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

ترافیک در آزادراه قزوین – کرج/ تردد روان در اغلب جاده‌های کشور

  • 01 تیر 1400 - 18:28


معاون مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج مقاطع گلشهر و مهرشهر از تردد روان در محورهای تهران – شمال و دیگر جادهای کشور خبر داد.

مهدی مخبر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها از تردد روان در اغلب جاده‌های کشور خبر داد و اظهار داشت: براساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر در آزادراه قزوین – کرج مقاطع گلشهر و مهرشهر ترافیک نیمه‌سنگین است.

وی اضافه کرد: براساس  اطلاعات حاصل از ۲۲۹۲ دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل ۲٫۸درصد افزایش نشان می‌دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۵٫۵ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

معاون مرکز مدیریت راه‌ها از تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، همچنین آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

مخبر اضافه کرد: در هیچ یک از جاده‌ای کشور در حال حاضر بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی از انسداد هفت جاده به دلیل کاهش ایمنی گفت و افزود: در حال حاضر محورهایی نظیر شمشک – دیزین، شهداد – نهبندان، وامیان – شاهرود و خرم‌آباد – پلدختر به دلیل کاهش ایمنی مسدود  است.

معاون مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج – تهران با ۱۴۲ هزار تردد ثبت شد و پس از آن آزادراه تهران – کرج با ۱۳۵ هزار تردد پرترددترین جاده کشور بود.

انتهای پیام/ب


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.