تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

ترامپ تعریف میهن‌پرستی را تغییر داد!

  • 12 آبان 1399 - 10:59

رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید آن دسته از مردم تگزاس که برای کارزار انتخاباتی بایدن مزاحمت ایجاد کرده‌اند؛ میهن‌پرست واقعی هستند و اف بی آی نباید از این بابت، آنها را مورد بازخواست قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حامیان تگزاسی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، روز جمعه برای اتوبوس حامل کارکنان ستاد انتخاباتی جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰، مزاحمت ایجاد کرده بودند و اکنون، آن طور که «رویترز» نوشته، اف بی آی (پلیس فدرال آمریکا) می‌خواهد در این باره تحقیق کند.

پیشتر، ترامپ با بازنشر فیلمی از این حادثه، در پیامی توئیتری نوشته بود: تگزاس عاشقت هستم!

اکنون نیز وی با انتقاد از پلیس فدرال آمریکا، در پیام توئیتری دیگری، افرادی را که برای رقیب انتخاباتی‌اش مزاحمت ایجاد کرده بودند، «وطن پرست» خواند و نوشت: به نظر من، این میهن‌پرستان مرتکب هیچ اشتباهی نشده‌اند. اف ‌بی ‌آی و دستگاه قضایی باید درباره تروریست‌ها، هرج و مرج طلب‌ها و عوامل (گروه چپگرای) آنتیفا که شهرهای تحت کنترل دموکرات‌ها را آتش می‌زنند و به مردم ما آسیب می‌رسانند؛ تحقیق کنند.

به گزارش مهر، دموکرات‌ها گروه‌های راست افراطی را عامل هرج و مرج طلبی در حوزه‌های تحت کنترل خود معرفی می‌کنند حال آنکه جمهوریخواهان مدعی هستند که این یک فریب انتخاباتی است و برعکس، این احزاب چپ افراطی هستند که دست به آشوب می‌زنند و خرابکاری شان را به طرفداران ترامپ نسبت می‌دهند.

این درحالی است که انتظار می‌رود این اختلاف‌نظرها به روزهای پسا انتخاباتی آمریکا نیز کشیده شود و شاهد قدرت‌نمایی گروه‌های افراطی باشیم که دلخور از نتیجه رقابت ۲۰۲۰، خیابان‌های شهرهای مختلف ایالات متحده را به صحنه آشوب تبدیل می‌کنند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها