بین الملل

ترامپ در پی برکناری رئیس اف‌بی‌آی در فردای انتخابات ۲۰۲۰ است

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در گزارشی فاش کرد: ترامپ در پی برکناری رئیس اف‌بی‌آی به دلیل عدم ارائه اطلاعات در هفته‌های آخر پیش از انتخابات ۲۰۲۰ است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه کنگره آمریکا (هیل)، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در حال بررسی امکان برکناری «کریستوفر رای» (Christopher Wray) رئیس پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) در روز پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر است.

وبگاه هیل در این خصوص اعلام کرد که روزنامه آمریکایی واشنگتن پست طی گزارشی نوشت: رئیس‌جمهور آمریکا در پی برکناری «کریستوفر رای» رئیس پلیس فدرال آمریکا یک روز پس از انتخابات به دلیل عدم ارائه اطلاعات در هفته‌های آخر پیش از انتخابات است.

درگزارش واشنگتن پست در این خصوص آمده است: ترامپ معتقد است کریستوفر رای یکی از بدترین افرادی است که انتخاب کرده است. وی همچنین در گفتگوهای داخلی از مارک میدوز رئیس دفتر کاخ سفید و همچنین دان اسکاوینو مشاور ارشد خود نیز انتقاداتی را مطرح کرده است.

گفتنی است، ترامپ در روزهای اخیر به کرات ادعا کرده است که برخی نهادها به ویژه اف‌بی‌آی باید موضوع اطلاعات پیدا شده در لپ‌تاپ «هانتر بایدن» فرزند «جو بایدن» رقیب انتخاباتی وی در انتخابات سوم نوامبر ۲۰۲۰ را پیگیری کنند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا