تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

ترامپ: پیروز می‌شوم!/ توئیتر برچسب گمراه‌کننده زد

  • 22 آبان 1399 - 10:35

نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۰ ساعاتی پیش در حالی ادعای دوباره پیروزی در در جنگ قدرت در لیبرال دموکراسیِ ادعایی آمریکا را مطرح کرد که توئیتر به پیام های او برچسب گمراه‌کننده زد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۰ ساعاتی پیش در واکنش به اخبار رسانه‌های این کشور مبنی بر پیروزی جو بایدن نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر در پیامی توئیتری نوشت: همه دارند می‌پرسند که چرا نظرسنجی‌های اخیر پیرامون انتخابات ریاست جمهوری درباره من این‌قدر نادرست بودند؛ خوب به دلیل اینکه این نظرسنجی‌ها جعلی هستند، درست مثل رسانه‌های اصلی فَشَل.

نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۰ در پیام دیگری اعلام کرد: خوشحالم که حمایت کامل خودم از «رانا مک دنیل» ( Ronna McDanie) به منظور ادامه ریاست او بر کمیته ملی حزب جمهوری‌خواه را اعلام کنم.

وی ادعا کرد: ما با ۷۲ میلیون رأی، از هر رئیس‌جمهور مستقر دیگری در تاریخ آمریکا بیشتر رأی آوردیم و ما پیروز خواهیم شد!

«دونالد ترامپ» در پیامی دیگر که توئیتر به آن برچسب گمراه‌کننده زد، نوشت: اَحدی نمی‌خواهد گزارش دهد که (ایالت‌های) پنسیلوانیا و میشیگان اجازه ندادند ناظران انتخاباتی ما و یا ناظران رأی گیری؛ ببینند و نظارت کنند. این موضوع سبب صدها هزار رأیی است که نباید اجازه شمارش به آنها داده می‌شد؛ در نتیجه من به راحتی هر دوی این ایالت‌ها را پیروز می‌شوم. اینها را گزارش بدهید.

او در توئیت دیگری که باز هم توئیتر به آن برچسب گمراه‌کننده زد، مدعی شد: حالا ۷۳ میلیون رأی قانونی دارم!

گفتنی است، دو ایالت کلیدی پنسیلوانیا و میشیگان به ترتیب دارای ۲۰ و ۱۶ رأی الکترال بوده و در جنگ قدرت ترامپ و بایدن در لیبرال دموکراسیِ ادعایی آمریکا از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها