• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

ترم اول برای دانشجویان جدید فشرده تر است

  • 01 آبان 1399 - 6:02


معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف برنامه ریزی برای نحوه ارائه دروس به دانشجویان جدیدالورود به این دانشگاه را تشریح کرد.


عماد‌الدین فاطمی ‌زاده معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در گفت ‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه کلاس های دانشجویان فعلی این دانشگاه از ۲۹ شهریورماه ۹۹ آغاز شده است، از برنامه ریزی برای نحوه ارائه دروس به دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه خبر داد. 

وی توضیح داد: با توجه به برگزاری با تاخیر کنکورهای امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، زمان ورود دانشجویان جدید به دانشگاه ها هم با تاخیر نسبت به روال همیشگی همراه بود از این رو برنامه ریزی هایی متناسب با شرایط برای ورود دانشجویان جدید به دانشگاه انجام شده است.

فاطمی ‌زاده گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده دانشجویان تازه وارد به دانشگاه، این ترم واحدهای درسی کمتری دارند.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف افزود: همچنین دیده شده که برای دانشجویان جدید، تعداد کلاس‌ ها در هفته‌ افزایش یابد تا دانشجویان و اساتید به موقع به برنامه درسی مصوب برسند.

به گزارش فارس، پیش از این هم معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ارائه دروس کمتر به دانشجویان تازه وارد دانشگاه ها به دلیل فشردگی ترم جاری خبر داده بود. قرار است نتایج نهایی کنکور سراسری تا پایان هفته اول آبان ۹۹ اعلام و نتایج کنکور دکتری ۹۹ تا پایان هفته جاری و نتایج کنکور ارشد ۹۹ در هفته آینده اعلام شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.