تاریخ : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ 16 ذو الحجة 1442 Sunday, 25 July , 2021

ترویج تفکر بسیجی همواره در حل مشکلات راهگشا بوده است

  • 27 آبان 1399 - 8:22

فومن- امام جمعه فومن با اشاره به اینکه هر زمان از تفکر بسیجی در جامعه استفاده شده با موفقیت همراه بوده است، گفت: ترویج تفکر بسیجی همواره در حل مشکلات راهگشا بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام نقدی در جلسه بزرگداشت هفته بسیج که عصر دوشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج، ظرفیت و توانایی جوانان بسیجی را در همه عرصه تأثیرگذار و قابل تقدیر دانست.

امام جمعه فومن با تاکید بر اینکه بسیج و تفکر بسیجی همواره کارگشاه بوده است، افزود: فعالیت گروه‌های جهادی در ایام کرونا نمونه بارز عملکرد بسیجان در طول این چهار دهه انقلاب اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه در هر جایگاهی وقتی از تفکر بسیج و بسیجان استفاده شده است موفق عمل کردیم، اظهار کرد: عرصه مهم اقتصادی با تفکر بسیجی شکوفا خواهد بود.

حجت الاسلام نقدی با تاکید بر اینکه خدمات نظام باید به صورت مستمر برای مردم بازگو شود، ادامه داد: در جنگ رسانه‌ای بزرگی قرار گرفته ایم که دشمن در این فضا تلاش می‌کند به جمهوری اسلامی ضربه بزند.

امام جمعه فومن خواستار استفاده از ظرفیت جوانان بسیجی در عرصه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی شد و گفت: این بسیج است که در اوج شیوع بیماری کرونا به کمک کادر درمان و مسئولین شتافت.

۱۰۰۰ بسته غذایی و بهداشتی در فومن توزیع می‌شود

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه فومن نیز از توزیع ۱۰۰۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی در بین نیازمندان این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج خبر داد و گفت: ایستگاه‌های بسیج مستقر در شهر لوازم بهداشتی جهت مقابله با شیوع بیماری کرونا بین مردم توزیع می‌کنند.

سرهنگ حمید جانباز به تشریح برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان فومن پرداخت و افزود: گشت زنی‌های رضویون نیز که برای امنیت محلات سامان دهی شده اند به صورت مستمر ادامه می‌یابد.

وی با اشاره به افتتاح چند واحد مسکن محرومین به مناسبت این هفته در فومن، اضافه کرد: افتتاح ۱۰ صندوق قرض الحسنه مسجد محور نیز صورت خواهد گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با تاکید بر اینکه به علت شیوع بیماری کرونا برنامه‌های فرهنگی و یادواره‌های شهدا به صورت مجاز در فضای مجازی به تولید محتوا خواهد پرداخت، گفت: فضا سازی محیط‌های شهری و روستایی و ضدعفونی کردن محلات نیز به مناسبت پاسداشت هفته بسیج اجرا خواهد شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها