• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

تسهیلات ارزان‌قیمت به گلخانه‌های کوچک مقیاس اختصاص می‌یابد

  • ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲:۲۳
تسهیلات ارزان‌قیمت به گلخانه‌های کوچک مقیاس اختصاص می‌یابد

بوشهر- معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی توسعه کشت گلخانه‌ای را یک اولویت دانست و گفت: تسهیلات ارزان‌قیمت به گلخانه‌های کوچک مقیاس اختصاص می‌یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی برومندی چهارشنبه در جمع اهالی بخش بوشکان شهرستان دشتستان اظهار داشت: مردم و کشاورزان این منطقه مشکلات فراوانی در حوزه آب دارند که باید برای رفع این مشکل تلاش جدی صورت گیرد.

وی اضافه کرد: نماینده مردم دشتستان در مجلس مسائل و مشکلات مردم این منطقه را بارها و بارها مطرح کرده است و ما مسئولان اجرایی وظیفه داریم که به این مسائل رسیدگی کرده و مشکلات مردم را حل کنیم.

معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: خرما برای کشور ارزآوری دارد و به همین دلیل باید بیش از پیش به بازار این محصول و تولیدکنندگان آن توجه شود و ما در این راستا حمایت لازم را خواهیم داشت.

وی با تاکید بر اینکه آب مناسب باید در اختیار کشاورزان قرار گیرد افزود: یکی از درخواست‌های مردم لایروبی قنات است که در این راستا حمایت مناسب انجام می‌شود و کمک خواهیم کرد و باید اعتبارات لازم تأمین شود.

برومندی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد اعتبارات را برای این منظور اختصاص خواهیم داد خاطرنشان کرد: برای توسعه کشاورزی در این منطقه باید متناسب با شرایط برنامه‌ریزی شود.

وی توسعه گلخانه‌ها را یکی از اولویت‌های مهم در این منطقه دانست و بیان کرد: برای توسعه گلخانه‌های کوچک و متوسط تسهیلات خوبی با نرخ هشت درصد به گلخانه‌های کمتر از سه هزار متر اختصاص می‌یابد.

معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: این مردم استحقاق بهترین خدمات را دارند و در این راستا از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات به مردم استفاده می‌کنیم.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0