تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

تشریح بسته بهبود رونق کسب و کار نمایندگی های سایپا

  • 05 آبان 1399 - 16:05

مدیر عامل سایپایدک از تعریف ۱۰ محور در بسته بهبود رونق کسب و کار شبکه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا خبر داد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، سیدفخرالدین حیدری منش با اشاره به رونمایی از بسته حمایتی رونق کسب و کار شبکه نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش، اظهار داشت: به روز رسانی و تخصیص اعتبار کمیسیون فروش نمایندگی در ابتدای هر ماه و امکان انتخاب محل استفاده اعتبار حق‌الزحمه نمایندگی‌ها در سطح گروه محور نخست این بسته خواهد بود.

حیدری منش بازنگری مؤلفه‌ها و ضرایب فرمول کمیسیون حق‌الزحمه فروش با افزایش وابستگی به ارتقای خدمات پس از فروش را محور دوم این بسته اعلام و تصریح کرد: افزایش اعتبار خرید جهت قطعه به نمایندگی‌ها تا سقف سه برابر و ایجاد امکان فروش قطعات به صورت لیزینگ و با ارائه تسهیلات مناسب نیز به عنوان محورهای سوم و چهارم این بسته خواهد بود.

مدیرعامل سایپایدک با بیان این که تخفیف در قیمت قطعه و خدمات در قراردادهای حجمی با سازمان‌ها و همچنین امکان تهاتر جریمه تأخیر در تحویل خودروی مشتری با بسته خدمت یا آپشن نیز از دیگر محورهای تعریف شده در این بسته خواهد بود.

وی همچنین به افزایش دو درصدی کارمزد فروش اختیاری آپشن و کارت طلایی اشاره کرد و گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده مقرر شد تیمی متشکل از مدیران ارشد فروش و خدمات پس از فروش ضمن برنامه ریزی جهت برگزاری نشست‌های استانی از نمایندگی‌ها نیز به صورت دوره‌ای بازدید به عمل آورند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها