تشریح وضعیت مصدومان استقلال از زبان سیاه‌پوش

  • 13 آذر 1399 - 16:42

پزشک تیم فوتبال استقلال به تشریح آخرین وضعیت مصدومان تیم استقلال پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دکتر مهدی سیاهپوش در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال، درباره وضعیت مسعود ریگی اظهار داشت: برخورد بین بازیکنان در طول بازی پیش می‌آید و مهم روند درمانی پس از مصدومیت است. ظاهرا فرزاد حاتمی از پشت با ریگی برخورد کرد و همین مسئله باعث دررفتگی کتف ریگی شد. چون عضلات بازیکنان در حین بازی دچار اسپاسم است، نمی‌توان آن لحظه کتف را جا انداخت چراکه این کار می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری با خود به همراه داشته باشد. به همین دلیل بلافاصله با آمبولانس راهی بیمارستان شفا یحیاییان شدیم و در طول مسیر با چند متخصص اورتپدی هم مشورت‌های پزشکی را انجام دادم.

وی افزود: پس از رسیدن به بیمارستان، شخصا لباس اتاق عمل پوشیدم و در اتاق عمل کتف ریگی را جا انداختم. بعد از آن هم در کنار این بازیکن بودم و از او MRI گرفتیم و مشخص شد که خوشبختانه عمل موفق بوده و کتف این بازیکن به درستی جا افتاده است.

پزشک تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: مسعود ریگی باید یک هفته آتل ببندد و سپس یک هفته فیزیوتراپی کند. البته او در این مدت می‌تواند تمرینات هوازی را پشت سر بگذارد. بنده از لحظه اول مصدومیت تا زمان ترخیص او از بیمارستان در کنارش بودم و خوشبختانه می‌توانم بگویم که او در حال حاضر مشکلی ندارد و اقدامات ذکر شده تنها برای مراقبت بیشتر و بازگشت هرچه قدرتمندانه‌تر این بازیکن به میادین صورت می‌گیرد.

سیاه‌پوش در خصوص وضعیت دیاباته گفت: دیاباته خوشبختانه دردش کمتر شده و احتمالا دو هفته دیگر در تمرینات حاضر خواهد شد.

وی درباره مصدومیت سیاوش یزدانی و فرشید اسماعیلی هم گفت: از سیاوش روز شنبه MRI گرفته خواهد شد و تاریخ دقیق برگشت او به تمرینات پس از آن مشخص می‌شود. فرشید اسماعیلی هم احساس درد در زانوی خود دارد و روز شنبه درخصوص او هم اطلاع رسانی خواهد شد.

پزشک تیم فوتبال استقلال در مورد وضعیت آرش رضاوند تصریح کرد: رضاوند در بازی با پیکان از ناحیه لگن ضربه خورده بود و روز چهارشنبه فیزیوتراپی کرد. او از جمعه در تمرینات گروهی شرکت می‌کند.

سیاه‌موش درباره تعاملش با کادرفنی تین فوتبال استقلال گفت: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین کادرپزشکی و جناب آقای فکری و همکاران‌شان وجود دارد. در حال حاضر برخی بازیکنان استقلال در دو نوبت و برخی در یک نوبت زیر نظر کادرپزشکی در مرکزی مورد تایید به فیزیوتراپی می‌پردازند و ما در تمامی مراحل با آقای فکری هماهنگ هستیم.

وی در پایان گفت: دوست دارم صمیمانه به پرویزخان مظلومی درگذشت مادر گرامی‌شان را تسلیت بگویم و امیدوارم بنده را هم شریک خود در این غم بزرگ بدانند.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0