تاریخ : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ 16 ذو الحجة 1442 Sunday, 25 July , 2021

تشکیل قرارگاه شهید سلیمانی برای مبارزه با کرونا در کرمانشاه

  • 05 آبان 1399 - 21:12

کرمانشاه- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از تشکیل قرارگاه شهید قاسم سلیمانی برای مبارزه با کرونا در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب خبر داد.

حجت الاسلام یوسف احمدی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به شیوع موج جدید بیماری کرونا و افزایش تعداد مبتلایان و وضعیت بحرانی پیش آمده، اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه با عنوان استان پیشرو قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی را در لبیک به فرمان رهبر انقلاب تشکیل داد.
وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته و در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری، قرارگاه شهید سلیمانی از روز ۱۳ آبان ماه به صورت میدانی وارد عمل شده و تا سالروز شهادت سردار سلیمانی در میدان خواهند بود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به حوزه فعالیت قرارگاه شهید قاسم سلیمانی، تصریح کرد: فرماندهی این قرارگاه را حجت الاسلام فتح الهی بر عهده دارد و علاوه بر انجام کارهای تبلیغاتی، کمک به کادر درمان و یاری رساندن به مستضعفان از دیگر وظایفی است که برای این قرارگاه تعریف کرده‌ایم.
وی با تاکید به در نظر گرفتن شرایط موجود، گفت: همه باید دست به دست یکدیگر داده و در این راه از ظرفیت‌های مجموعه‌های بسیج مردمی و دانشجویی، قرارگاه کربلا، انجمن‌های اسلامی، قرارگاه فاتحین، جامعه زنان، روحانیون و بازاریان استفاده شود.
احمدی بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا طلاب و داوطلبان مردمی در بیمارستان‌های گلستان و فارابی، غسالخانه باغ فردوس، شناسایی ۹ هزار و ۸۰۰ خانواده نیازمند و ضدعفونی محلات حضور یافتند و کارهای بزرگی انجام دادند.
وی ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی تعطیلی ندارد و در هر بحرانی با تمام ظرفیت به میدان می‌آید.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانش با اشاره به شیطنت‌های رسانه‌های بیگانه در خصوص حاشیه‌سازی برای سازمان تبلیغات اسلامی، گفت: حجت الاسلام قمی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی قصد کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را ندارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها