تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

تشکیل ۱۸۸۶ هسته همیار سلامت در زنجان

  • 15 آبان 1399 - 8:30

زنجان-فرماندار زنجان، با بیان اینکه هزار و۸۸۶ هسته همیار سلامت در زنجان تشکیل شده است، گفت: این همیاران سلامت در بحث پیشگیری از بیماری شوم کرونا فعالیت خوبی را انجام می دهند.

رضا عسگری در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه کاهش و ریشه کنی بیماری کرونا ویروس مستلزم رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، گفت: تنها راه قطع زنجیره کرونا رعایت بهداشت فردی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه هزار و۸۸۶ هسته همیار سلامت در زنجان تشکیل شده است، گفت: این همیاران سلامت در بحث پیشگیری از بیماری شوم کرونا فعالیت خوبی را در سطح مناطق شهری و روستایی انجام می‌دهند.

فرماندار زنجان، گفت: از این تعداد ۳۲۳ همیار سلامت در بخش آموزش و اطلاع رسانی، ۱۷۲ همیار سلامت در بخش هیئت‌های مذهبی، ۱۶۸ همیار سلامت در بخش شوراها و دهیاری و آموزش و پرورش استان هم در رده‌های بعد بیشترین همیاران سلامت در زنجان را تشکیل داده است.

عسگری تاکید کرد: در زنجان همیاران سلامت در بخش تربیت بدنی و ورزش هم فعالیت‌های خوبی را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه رفتار شهروندان زنجانی در مقابله با ویروس کرونا بسیار مهم است و باید استقبال زنجانی‌ها نسبت به زدن ماسک بیشتر تقویت شود، ابراز کرد: نظارت و بازرسی از اماکن عمومی و دستگا هها ی خدمات رسانی در دستور کار جدی فرمانداری است.

فرماندار زنجان، با بیان اینکه فرمانداری زنجان در سه حوزه مقابله، پیشگیری و نظارت فعالیت می‌کند، تصریح کرد: فعالیت همیاران سلامت در مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها هم خوب است.

عسگری گفت: باید فعالیت همیاران سلامت در زنجان به صورت خیلی جدی تقویت شود تا این بیماری هر چه زودتر خنثی شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها