شهرستان ها

تظاهرات مردم بوشهر علیه کشتار وحشیانه مردم یمن برگزار می‌شود

بوشهر- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: تظاهرات مردم استان بوشهر علیه کشتار وحشیانه مردم مظلوم یمن برگزار می‌شود.

حجت الاسلام یوسف جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جنایات تأسف بار حملات وحشیانه به مردم مظلوم یمن جنایات با حمایت دولت مستکبر آمریکا که به شهادت و مجروح شدن بسیاری از مسلمانان این کشور منجر شده، اندوه فراوانی در میان مردم کشورهای اسلامی و همه انسان‌های آزاده عالم پدید آورد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر اظهار داشت: برغم حمایت آمریکا و غرب از تجاوز غیرانسانی رژیم سعودی به یمن و وجود مصائب بسیار زیاد تحمیل شده بر این ملت مظلوم، ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور همچنان به مقاومت مقدس خود ادامه می‌دهند.

جمالی بیان داشت: امروز شرایط مردم یمن به دلیل تجاوز و بمباران همه‌روزه متجاوزان در کنار تحریم همه‌جانبه این کشور ابعاد تازه و گسترده‌ای به خود می‌گیرد و مردم سلحشور و مبارز این کشور هر روز با مشکلات جدیدی روبه‌رو می‌شوند، مردم بی‌دفاع و کودکان و زنان این کشور بیشترین آسیب را در حملات غیرانسانی متحمل شده‌اند.

وی عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر ضمن محکومیت شدید اقدامات غیرانسانی و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم یمن توسط ائتلاف عبری عربی، از ملت فهیم و رشید و استکبارستیز استان بوشهر دعوت می‌کند تا بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته (هشتم بهمن) با انجام تظاهرات در تمامی مصلاهای سراسر استان بوشهر ضمن اعلام همدردی با مردم قهرمان یمن، خشم و نفرت و انزجار خود را علیه جبهه عبری عربی و رژیم سعودی و آمریکای مستکبر و صهیونیست کودک کش فریاد کنند.

خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا