تعامل قرارگاه مهارت آموزی با مجلس در جهت «توانمندسازی سربازان»

  • 29 مهر 1399 - 13:07


مشاور عالی قرارگاه مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از تعامل قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با مجلس در جهت توانمندسازی و مهارت آموزی سربازان خبر داد.


سردار موسی کمالی مشاور عالی قرارگاه مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، به تعامل فرمانده و مسوولان قرارگاه مهارت آموزی با مجلس اشاره و اظهار داشت: روز گذشته موسوی‌لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی و فراکسیون اشتغال و دکتر کاتب با سردار فرحی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی تصریح کرد:‌در این دیدار در خصوص توانمندسازی و مهارت آموزی کارکنان وظیفه و عملکرد این قرارگاه گزارشی اعلام و با توجه به اهمیت موضوع، ضرورت همکاری همه دستگاه‌های کشوری و لشکری در این خصوص بحث و بررسی شد.

مشاور عالی قرارگاه مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در این جلسه با تاکید بر اصلاح مقررات مبنی بر یکی از الزامات اجرای مهارت آموزی و توانمند سازی کارکنان وظیفه پیشنهاد حضور فرمانده قرارگاه در فراکسیون اشتغال و کمیسیون امنیت به منظور تعامل با نمایندگان مجلس و همچنین پیش‌بینی موضوع در قانون برنامه توسعه هفتم ارائه شد.

وی گفت: آقای لارگانی نیز ضمن استقبال از این رویکرد مناسب، تاکید کردند که تلاش خود را جهت حمایت و اصلاح قانون به کار گیرند؛ همچنین تاکید شد که در قانون بودجه سال 1400 نیز باید اعتبارات لازم برای آموزش مهارت آموزی سازمان‌های ذیربط پیش‌بینی شود.

مشاور عالی قرارگاه مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: پیش‌بینی توسعه بندی در خصوص مهارت آموزی سربازان در قانون برنامه هفتم و نگاه قوی به مسئله مهارت آموزی در قانون خدمت وظیفه عمومی از جمله موارد دیگری بود که در این جلسه بر آنها تاکید شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0