تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

تعداد جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر به ۷۱۳ نفر رسید

  • 11 آبان 1399 - 18:55

بوشهر- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فوت سه مورد جدید مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر به ۷۱۳ نفر رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید کشمیری بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۲۴۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۵ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه سه نفر از هم استانی‌هایمان روزهای گذشته فوت شده‌اند که تست کرونایشان امروز مثبت اعلام‌شده است.

کشمیری اضافه کرد: موارد فوت شده در رده سنی ۶۲ تا ۷۲ سال بوده‌اند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، بیماری مزمن قلبی، چربی خون بالا بوده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۰ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۵ هزار و ۴۸۲ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۱ آبان ماه به عدد ۷۱۳ مورد رسیده است.‌

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها