تعداد جان باختگان کرونا در کرمانشاه به ۸۰۰ نفر رسید

  • 03 آبان 1399 - 15:33

کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت ۸۰۰ هم استانی کرمانشاهی در اثر ابتلا به کرونا از آغاز اپیدمی کرونا تاکنون خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی محمدی بعد از ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۱۱۵ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به ۶ هزار و ۱۰۵ نفر رسید و هم‌اکنون ۷۶۸ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۵ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۹ هزار و ۶۰۳ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان هفت نفر است که در شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام آباد غرب و پاوه هر کدام ۲ نفر و در شهرستان کنگاور یک نفر جان خود را از دست دادند.

وی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۸۰۰ نفر رسید.

محمدی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۶ هزار و ۲۷۷ نفر بستری و ۱۴ هزار و ۵۱۴ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۲ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۰۳ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0