• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

تغییر نابسامانی ها با انتخاب درست و آگاهانه

  • 24 خرداد 1400 - 10:43

کرمانشاه- عالم کرمانشاهی در گفتگو با مهر راه حل تغییر نابسامانی ها را انتخاب درست و آگاهانه دانست و گفت: آیت الله رئیسی را اصلح دانسته و به ایشان رای خواهم داد.

آیت الله شیخ عبدالخالق عبداللهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: حفظ نظام اسلامی از مهمترین واجبات بوده و همه افراد بر اساس حکم عقل و شرع مقدس موظف‌اند این نظام، که حاصل تلاش مستمر عالمان و مجاهدان و شهدای بسیار در طول تاریخ است، را یاری نموده و حفظ کنند.

وی با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات، افزود: اکنون وظیفه مهم یاری نمودن نظام با شرکت در انتخابات تجلی یافته است.

این عالم مجاهد کرمانشاهی تصریح کرد: دشمنان اسلام و جاهلان فریب خورده با دستاویز قرار دادن نابسامانی‌ها و رنجش‌هایی که در اثر عملکرد بد برخی از مسؤلین بر ملت شریف تحمیل شده است، در تلاش هستند تا مانع تحقق این امر شوند؛ که همه مردم باید توجه داشته باشند که وجود این مشکلات مانع دیدن دستاوردها و افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی در چهل سال اخیر نگردد.

وی در ادامه با اشاره به آیه شرفیه قرآن که می‌فرماید: إِنَّ اللّهََ لایُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِم، گفت: راه حفظ نعمت الهی انقلاب اسلامی و پیشرفت و تغییر نابسامانی‌ها، انتخاب درست و آگاهانه است؛ چرا که خداوند متعال حال هیچ گروهی را تغییر نمی‌دهد تا آنان خود حال خود را تغییر دهند.

آیت الله عبدالهی ضمن اشاره به آیه دیگری از قرآن کریم که می‌فرماید إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ خاطر، نشان کرد: شرکت بابصیرت و خالصانه در انتخابات عمل صالحی است که باید با وظیفه دعوت دیگران به این امر مهم همراه شده تا زمینه سربلندی بیشتر جبهه حق فراهم کند.

وی در ادامه به آیه شریفه وَقِفُوهُمْ إِنَّهُمْ مَسْئُولُونَاشاره کرد و گفت: باید بدانیم همواره در محضر خداوند متعال هستیم و هر لحظه زندگی ما صحنه انتخاب جبهه حق و باطل است؛ و همه ما در انتخاب خود مورد سوال واقع خواهیم شد.

این عالم مجاهد کرمانشاهی در پایان ضمن دعوت مردم به حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد، بیان کرد: اینجانب ضمن احترام به همه نامزدهای انقلابی، آیت الله رئیسی را اصلح دانسته و به ایشان رأی خواهم داد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.