تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

تقویت تولید به تقویت امنیت کشور منجر خواهد شد

  • 11 آبان 1399 - 12:50

قزوین- استاندار قزوین گفت: امروز تولید به یک مؤلفه مهم برای امنیت کشور تبدیل شده و تقویت تولید به تقویت امنیت کشور منجر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر هدایت‌الله جمالی پور استاندار قزوین ظهر یکشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار کرد: بخشی از مصوبات ستاد اجرا و عملیاتی نشده و باید دلیل آن مشخص شود.

وی بیان کرد: باید مشخص شود که دلیل اجرایی نشدن ۳۵ درصد مصوبات به چه دلیلی بوده و موانع عدم اجرایی نشدن آن شفاف مشخص شود.

استاندار قزوین از این کارگروه به عنوان یکی از مهمترین کارگروه‌ها یاد کرد و ادامه داد: اگر این کارگروه به درستی انجام شود تولید نیز در استان در مسیر درستی قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: امروز تولید به یک مؤلفه مهم برای امنیت کشور تبدیل شده و تقویت تولید به تقویت امنیت کشور منجر خواهد شد.

مقام عالی دولت در استان قزوین گفت: امروز اقتصاد ما گره محکمی با سیاست، فرهنگ و قدرت ملی خورده و امنیت بدون اقتصاد به مانند سلاح بدون فشنگ است.

وی بیان کرد: نگاه حضرت آقا به شعار. سال و تعیین شعار اقتصادی در راستای همین نگاه است و نمی‌توان این دو را از یکدیگر جدا دانست.

جمالی پور تصریح کرد: امروز در دنیا اقتصاد مولد قدرت و متولی جهت دهی به سیاست است و باید برای آن اهمیت قائل شد.

وی گفت: انتظار و خواهش من از همه مدیران این است که به مقوله اقتصاد و تولید توجه جدی صورت بگیرد و باید همه با هم به دنبال تقویت آن باشیم.

استاندار قزوین افزود: در شرایطی که رقابت در حوزه اقتصاد ثانیه‌ای است نباید اجازه داد طول اجرای یک طرح بی دلیل طولانی شده و فرصت‌ها از دست بدهیم.

وی تصریح کرد: نسل آینده برای این فرصت سوزی و از دست دادن منابع غنی کشور ما را محاکمه خواهد کرد.

جمالی پور در پایان بیان کرد: باید به تولید کننده نگاه مقدس داشت چون او می‌تواند با تقویت تولید بخش اعظمی از مشکلات اقتصادی فرهنگی و اجتماعی کشور را رفع کند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها