تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

تل آویو در قبال حامیان «الاخرس» سیاستِ ترور را در پیش گرفته است

  • 15 آبان 1399 - 15:25

یک عضو جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی با اقدامات اخیر خود علیه اسرای آزادشده فلسطینی سیاست ترور را در قبال حامیان اسیر «ماهر الاخرس» در پیش گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «خضر عدنان» عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین به اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی علیه اسرای آزادشده فلسطینی واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: بازداشت های غیرقانونی اسرای آزادشده فلسطینی توسط صهیونیستها به ویژه اسرای آزادشده جنبش جهاد اسلامی نشان می دهد که تل آویو در قبال حامیان اسیر ماهر الاخرس سیاست ترور را در پیش گرفته است.

این عضو جنبش جهاد اسلامی ادامه داد: این اقدامات صهیونیستها نشان می دهد که زندگی و جان اسیر ماهر الاخرس به شدت در خطر است. درحال حاضر ۱۰۲ روز از اعتصاب غذای اسیر الاخرس می گذرد اما خبری از آزادی وی نیست.

خضر عدنان در ادامه تأکید کرد: اگر زندانیان و اسراء آزاد نشوند رژیم صهیونیستی باید منتظر موج جدیدی از اعتصاب غذای فلسطینیان باشد. بدون شک، اقدامات خصمانه نمی تواند موجب توقف فعالیت های ضد اشغالگریِ فلسطینیان شود.

اعتصاب غذای این اسیر فلسطینی در زندان‌های صهیونیست‌ها وارد صدمین و دومین روز خود شده است و با این حال، هنوز هم خبری از آزادی وی توسط تل آویو مخابره نشده است. اسیر ماهر الاخرس ۴۹ سال سن دارد و دارای ۶ فرزند است و همچنان به اعتصاب غذای نامحدود خود ادامه می‌دهد.

اسیر ماهر الاخرس در حالی بیش از ۳ ماه است که در اعتصاب غذا به سَر می‌برد که اوضاع جسمانی وی وخیم گزارش شده است. آخرین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در این زمینه حاکی از آن هستند که زندگی و جان ماهر الاخرس به شدت در خطر است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها