تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

تمام صنوف شهرستان بویراحمد از فردا به مدت دوهفته تعطیل هستند

  • 14 آبان 1399 - 17:39

یاسوج- فرماندار شهرستان بویراحمد از تعطیلی دو هفته ای تمام صنوف شهرستان بویراحمد از فردا پنجشنبه، به دلیل شیوع کرونا و وضعیت بحرانی ابتلای بیماری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، شاهرخ کناری بعدازظهر چهارشنبه در نشست ستاد کرونای شهرستان بویراحمد افزود: شهرستان بویراحمد اکنون در وضعیت بحران قرار داشته و میزان ابتلاء و تعداد فوتی‌ها در این شهرستان همچنان در حال افزایش است.

وی تصریح کرد: در این راستا مصوبات جدیدی اجرایی می‌شود و تمام صنوف شهرستان به جز صنف قصابان، نانوایی‌ها، خوار و بارفروشی و میوه فروشی‌ها به مدت دو هفته تعطیل می‌شوند و جمعه بازار یاسوج نیز به مدت دو هفته تعطیل می‌شود.

فرماندار بویراحمد تاکید کرد: متصدیان سوختگیری نیز باید در جایگاه سوخت، سوختگیری را انجام داده و رانندگان خودرو حق پیاده شدن و سوخت گیری ندارند.

کناری بیان داشت: همچنین داروخانه‌ها و مراکز امدادی و درمانی نیز به فعالیت خود با رعایت پروتکل‌ها ادامه می‌دهند.

وی افزود: در راستای کاهش شیوع این بیماری همچنین محدودیت‌های ترافیکی درون شهری اعمال شده و این محدودیت‌ها در خیابان فردوسی، طالقانی، هفت تیر تا فلکه جانبازان و فلکه شهدا از امروز عصر به مدت دو هفته اجرایی می‌شود.

فرماندار بویراحمد همچنین یکی از این مصوبات را ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر در مکان‌ها و اماکن عمومی عنوان کرد و گفت: همچنین برای خودورهای مسافر نیز جریمه ۵۱۰ هزار تومانی اعمال می‌شود و برگزاری هر نوع مراسمی نیز در مکان‌های گردشگری استان ممنوع بوده و در این راستا ورودی‌های سرنجل کل مسدود می‌شوند و هیچ‌گونه مراسمی در آن مکان برگزار نخواهد شد و همه مدارس، دانشگاه‌ها، مهدهای کودک و آموزشگاه‌های مختلف به مدت دو هفته تعطیل هستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها