• امروز : چهارشنبه - ۶ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 28 July - 2021

تمجید روزنامه‌های قطر از محمدی/ او سرمربی ایسلندی را نجات داد

  • 30 مهر 1399 - 8:14

روزنامه‌های قطر از مهرداد محمدی بازیکن ایرانی تیم العربی و گلزنی او در وقت‌های تلف شده بازی با ام صلال تمجید کردند و از وی به عنوان ناجی سرمربی العربی نام بردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال العربی قطر در هفته چهارم لیگ ستارگان در دیدار با ام صلال با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. گل دوم العربی در دقیقه ۹۴ و با ضربه زیبای مهرداد محمدی بازیکن ایرانی به ثمر رسید.

روزنامه «العرب» قطر در گزارش کاملی که از هفته چهارم منتشر کرده است، از مهرداد محمدی تمجید کرد و از وی به عنوان بازیکنی یاد کرد که با گل دیرهنگام خود فشار را از روی «هیمیر هالگریمسون» سرمربی ایسلندی العربی برداشت.

العرب در بخشی از گزارش خود آورده است: «درواقع مهرداد محمدی ایرانی مهاجم جدید العربی ناجی این تیم محسوب می‌شود بعد از آنکه توانست با یک ضربه استادانه و شگفت انگیز در وقت‌های تلف شده به ام صلال گل بزند. محمدی در نقل و انتقالات تابستانی به جای مرتضی پورعلی گنجی هموطن خود به العربی پیوست و توانست توانایی‌های خود را تایید کند. او در مدت کوتاهی با تیم هماهنگ شد و انتظار می‌رود مهره ارزشمندی برای العربی باشد.»

همچنین روزنامه «الوطن» نوشت: «گل پیروزی بخش مهرداد محمدی در آخرین دقایق به ام صلال هیمیر هالگریمسون سرمربی ایسلندی را از شر اخراج که او را آزار می‌داد نجات داد بعد از آنکه هواداران العربی بعد از باخت به تیم السد خواهان برکناری اش بودند اما مدیریت باشگاه العربی در برابر فشارهای عمومی تسلیم نشد.»

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code