• امروز : سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 27 July - 2021

تمدید مجوز باشگاه های ورزشی تا پایان سال

  • 01 آبان 1399 - 17:25

انجمن صنفی کارفرمایی باشگاههای ورزشی استان تهران با تمدید مجوز باشگاه های این استان تا پایان سال موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین نشست اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی باشگاههای ورزشی استان تهران در محل دفتر مدیر کل باشگاههای وزارت ورزش و کمیسیون ماده پنج این وزارتخانه با نیکو خصال ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته برای تاسیس انجمن برای توسعه فعالیت‌های پیش رو با مدیر کل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست مقرر شد انجمن سر فصل مشکلات باشگاه‌ها را طی نامه‌ای به کمیسیون ماده پنج وزارت ورزش ارائه کند. در همین جلسه مدیر کل باشگاه‌ها با پیشنهاد تمدید جواز باشگاه‌ها تا پایان سال برای تمامی استان‌های کشور موافقت کرد.

رییس کمیسیون ماده پنج ضمن میمون خواندن تاسیس انجمن، حضور نماینده باشگاه‌ها در جلسات تصمیم سازی وزارت ورزش و نهادهای دولتی را مهم بر شمردند و افزودند در این شرایط تصمیمات و بخشنامه‌ها شکل اجرایی بهتری خواهد گرفت.

نیکوخصال ادامه داد: به جهت عدم وجود اطلاعات مدون از باشگاه‌ها و عدم پیگیری هدفمند قسمت عمده بودجه وام مربوط به باشگاه‌ها جذب نشد و البته به همت دفتر امور باشگاه‌ها این بودجه حفظ شده و در هفته‌های آتی بر اساس دستورالعمل‌های اصلاحی می‌تواند مورد استفاده باشگاههای ورزشی قرار گیرد که البته شرایط آن نسبت به دستورالعمل قبلی به مراتب تسهیل شده است.

مدیر کل امور باشگاه‌ها بعد از شنیدن کلیات اساسنامه اظهار خرسندی کرد که این انجمن در اختیار تعداد محدودی قرار نخواهد گرفت و ذات اساسنامه به شکلی است که هیچ محدودیتی برای عضویت و هیچ امتیازی برای باشگاهی خاص نمی‌تواند به وجود بیاید.

لازم به ذکر است باشگاه داران استان تهران از طریق سایت Www.bashgahdaran-tehran.ir می‌توانند برای عضویت در انجمن صنفی باشگاهداران استان تهران اقدام نمایند. همچنین با تاسیس ۹ انجمن صنفی دیگر در استان‌ها اتحادیه عالی کشوری کارفرمایی باشگاه داران ورزشی شکل خواهد گرفت.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها