تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

تمدید یک هفته ای محدودیت ها برای مبارزه با ویروس کرونا

  • 10 آبان 1399 - 22:12

قم- استاندار قم گفت: با توجه به گزارش افزایش شیوع بیماری در اغلب استان‌ها برای استمرار روند کاهشی در قم محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته تمدید می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام سرمست ظهر شنبه در پایان جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی کرونا در جمع خبرنگاران با اشاره تداوم گسترش شیوع ویروس کرونا در کشور و موقعیت جغرافیایی قم گفت: هرچند در چند روز اخیر شاخص‌های آماری کرونا در قم نزولی بوده اما با توجه به گزارش افزایش شیوع بیماری در اغلب استان‌ها برای استمرار روند کاهشی در قم محدودیت‌های کرونایی در قم به مدت یک هفته تمدید می‌شود.

استاندار قم با اشاره به نقش مردم در قطع زنجیره شیوع کرونا گفت: در ۲۵ مرکز استان که شیوع ویروس بسیار زیاد شده است از ۱۴ آبان تا ۲۳ آبان ماه به مدت ده روز محدودیت‌هایی از جمله توقف فعالیت برای گروه‌های شغلی ۳و۴ در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه در ماه گذشته وضعیت قم فراتر از قرمز بود اما با همکاری مردم و تلاش کادر سلامت وضعیت از آن شرایط بد خارج شده است گفت: از شهروندان عزیز انتظار داریم برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی حساسیت بیشتری داشته باشند تا شیوع ویروس کمی کنترل شود.‌
 

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها