تمهیدات لازم برای اجرای طرح شهید سلیمانی در ایلام فراهم است

  • 15 آذر 1399 - 16:14

ایلام-رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی برای کنترل کرونا در استان، گفت: تمهیدات لازم برای اجرای این طرح در ایلام فراهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد کریمیان ظهر شنبه در جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج جامعه پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های بسیج در رابطه با اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی در سطح استان اظهار کرد: این طرح یکی از طرح‌های ارزشمند و ماندگاری است که در قالب آن مردم به‌خوبی از خدمات و برنامه‌های آموزشی، مشاوره‌ای، بهداشتی و … بهره‌مند خواهند شد.

وی عنوان کرد: اجرای این طرح باعث می‌شود که اقدامات پیشگیرانه‌ای ارزشمندی در مقابله با بیماری کرونا در سطح جامعه ترویج یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: عوامل اجرایی این طرح در سطح استان شایسته بهترین تقدیر هستند زیرا با اجرای مطلوب این طرح؛ خدمت بسیار بزرگ و ماندگاری به جامعه می‌کند.

کریمیان بیان کرد: همه تلاش کنند که با فراهم ساختن شرایط و تمهیدات اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی در تمام سطوح، این طرح به درستی در بهترین شرایط ممکن در استان اجرایی شود.

در ادامه این جلسه نیز مدیرکل بیمه سلامت استان، معاونین توسعه و بهداشتی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه، مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی و سایر اعضا ضمن تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای اجرای مناسب طرح محل محور شهید سلیمانی؛ به ارائه گزارشی از حوزه کاری خود در رابطه با اجرای این طرح پرداختند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0