تاریخ : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021

توان موشکی ایران خواب را از چشم دشمنان گرفته است

  • 16 آبان 1399 - 14:30

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به توان بالای موشکی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، گفت: توان موشکی ایران خواب را از چشم دشمنان گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های نمازجمعه امروز رشت در مصلای امام خمینی (ره) با اشاره به برگزاری انتخابات آمریکا و اتفاقات بعد از آن، اظهار کرد: امروز شاهد وحشی‌ترین برخوردها دولت و ملت در آمریکا هستیم.

وی با بیان اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب انتخابات در آمریکا هیچ نقشی در رفتار ما در قبال این کشور نخواهد داشت، افزود: به اذعان همگان دولت آمریکا دچار انحطاط سیاسی، رفتاری و اخلاقی شده و این موضوع در انتخابات اخیر بیش از هر زمان دیگر قابل مشاهده است.

امام جمعه رشت به نقض حقوق بشر در آمریکایی که مدعی حقوق بشر در همه کشورها است اشاره کرد و گفت: این کشور با وجود همه ادعاها کوچک‌ترین حقوق شهروندان خود را رعایت نمی‌کنند.

وی با اشاره به ادعای تقلب در انتخابات آمریکا از سوی هر دو نامزد، تصریح کرد: در سال ۸۸ شاهد بودیم عده‌ای با ادعای تقلب چه اهدافی را در جمهوری اسلامی ایران دنبال می‌کردند.

آیت الله فلاحتی در ادامه با بیان اینکه در سال‌های اخیر شاهد شکست‌های پی در پی آمریکا در غرب آسیا بودیم، بیان کرد: این کشور با آن همه ادعای پیشرفت در کنترل کرونا نیز ناتوان بوده است همه این مسائل نشان دهنده افول و انحطاط در آمریکا است.

اقدامات تلافی جویانه جوانان ایران در پاسخ به حمله سایبری رژیم صهیونیستی

وی همچنین با اشاره به موضوع جنگ آذربایجان و ارمنستان و بیانان رهبر معظم انقلاب نیز اشاره کرد و ادامه داد: رهبری در سخنانی حکیمانه بر آزادی همه سرزمین‌های جمهوری آذربایجان تأکید کردند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه ایشان تأکید کردند ارامنه نیز نباید مورد ظلم و ستم قرار گیرند، افزود: همچنین به این موضوع که تروریست‌ها حق استقرار در مرزهای ایران را ندارند را نیز اشاره کردند.

وی به دستیابی نیروی‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران به جدیدترین تکنولوژی‌های مقابله با دشمن نیز اشاره و تأکید کرد: به فرموده رهبری دیگر دوران بزنُ در رو تمام شده و امروز جمهوری اسلامی ایران به هر اقدامی از سوی دشمنان پاسخ سختی خواهد داد.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اقدامات تلافی جویانه جوانان ایران در پاسخ به جمله سایبری رژیم صهیونیستی، گفت: این دستاورد را مدیون ملت ایران، خون شهدا و درایت‌های مقام معظم رهبری هستیم.

وی در ادامه به سالروز شهادت سردار «حسن تهرانی» پدر موشکی ایران اشاره و تصریح کرد: اقدامات و تلاش این شهید بزرگوار در ساخت موشک خواب را از دشمنان گرفته است.

امام جمعه رشت ادامه داد: دستیابی به جدید تکنولوژی موشکی سبب شده تا ایران اسلامی توانایی دارد که دشمنان را دورترین نقاط نیز مورد هدف قرار دهند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها