• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

توزیع بیش از 22 میلیون ماسک در 16 استان توسط اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان

  • 27 آبان 1399 - 11:54


دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) شاهد توزیع بیش از 22 میلیون ماسک در 16 استان کشور و در 200 نقطه از سراسر کشور توسط اعضای انجمنهای اسلامی بودیم.


به گزارش خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، حسین تاریخی اظهار کرد:  امسال با شیوع ویروس منحوس کرونا، کنگره شکل و شمایلی جدید پیدا کرده است که هم فرصتها وظرفیتهایی جدید فراهم ساخته و هم محرومیتهایی را برایمان به بار آورده است. 

وی ادامه داد: از همان روزهای نخست، بسیج امکانات و حضور میدانی اعضای انجمنهای اسلامی در مبارزه با بیماری منحوس کرونا آغاز شد. ضدعفونی کردن معابر و تولید ماسک و فعالیتهای میدانی آغاز گردید و روح حماسه و ایثار و جهاد همچون گذشته در اعضای انجمنهای اسلامی درخشیدن گرفت.

تاریخی افزود: در طرح همدلی و مواسات نیز اعضای انجمن اسلامی کمکهای شایانی را به نیازمندان داشتند و در همین مدت، مجموعه احسان در تشکل تاسیس شد تا مرکزی باشد برای دستگیری از نیازمندان. در این مدت شبکه منسجم تشکیلاتی اتحادیه که به صورت مویرگی در شهرستانهای سراسر کشور توسعه یافت و با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) شاهد توزیع بیش از 22 میلیون ماسک در 16 استان کشور و در 200 نقطه از سراسر کشور توسط اعضای انجمنهای اسلامی بودیم.

ادامه دارد


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.