توزیع روزانه ۶۰ تن روغن خوراکی در شهرستان بندرعباس

  • 12 دی 1399 - 13:36
توزیع روزانه ۶۰ تن روغن خوراکی در شهرستان بندرعباس

بندرعباس – معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بندرعباس گفت: روزانه بیش از ۶۰ تن روغن خوراکی در شهرستان بندرعباس تامین و توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین باباخانی صبح جمعه در حاشیه بازدید از محل‌های توزیع عمده در مجتمع بنکداران و سوپر مارکت ها با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته جهت تأمین روغن مورد نیاز شهرستان گفت: بر اساس تصمیمات ستاد تنظیم بازار استان روزانه مقدار ٤٠ تن روغن خوراکی از کارخانجات تولید روغن در استان به شهرستان بندرعباس تخصیص داده می‌شود که با برنامه ریزی های صورت گرفته و با استفاده از تمامی ظرفیت‌های واحدهای صنفی خرده فروشی توزیع می‌شود.

وی اظهارداشت: به منظور نظارت بر شبکه توزیع روغن روزانه تعداد پنج گشت مشترک و تعدادی بازرس به صورت محسوس و نامحسوس بر نحوه توزیع روغن در سطح شهرستان نظارت می‌کند و در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه به شدت برخورد می‌شود.

باباخانی افزود: به منظور اشباع بازار و کاهش جو روانی با هماهنگی صورت گرفته با دستگاه‌های ذیربط از ظرفیت تعاونی لنجداران، بازارچه ملوانی و تأمین از سایر کارخانجات استان‌ها جهت تأمین بخشی نیاز شهرستان استفاده خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار بندرعباس با اشاره به شایعات موجود در خصوص نبود روغن در بازار گفت: مصرف روزانه روغن در سطح شهرستان در شرایط عادی ٥٠ تن است که خوشبختانه با برنامه ریزیهای صورت گرفته روزانه بیش از ٦٠ تن روغن از همه مسیرهای تأمین (کارخانجات تولید روغن در بندرعباس، تعاونی لنجداران و کارخانجات سایر استان‌ها) وارد بازار شهرستان می‌شود که با نظارت همه دستگاه‌ها توسط واحدهای صنفی توزیع می‌شود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0