توسعه اشتغال زایی از اهداف طرح جامع گردشگری حاشیه رود بشار است

  • 30 مهر 1399 - 9:17

یاسوج- رئیس شورای شهر یاسوج گفت: توسعه اشتغال زایی از خروجی های طرح جامع گردشگری حاشیه رودخانه بشار است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رحیم دهراب پور پیش از ظهر چهارشنبه در نشست با مدیر کل میراث فرهنگی استان، افزود: روحیه تعاملی که در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان وجود دارد راهگشای خیلی از مشکلات اجرای پروژه‌های عمرانی و گردشگری در شهر یاسوج است.

دهراب پور با بیان اینکه توسعه گردشگری یاسوج نیازمند برنامه ریزی مناسب است، تصریح کرد: رونق گردشگری شهر یاسوج همراه با ایجاد اشتغالزایی برای مردم نیازمند اجرای طرح جامع گردشگری است.

نایب رئیس شواری شهر یاسوج نیز در این نشست با بیان اینکه یاسوج از شهرهای مهاجر پذیر ایران است، گفت: برای توسعه گردشگری این شهر باید ابتدا نیازها شناسایی و بعد برنامه ریزی مناسب برای اجرای آنها صورت گیرد.

علی اکبری تبار با انتقاد از برخی ساخت سازهای غیرمجاز در شهر یاسوج، افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد بیشترین مصالح ساختمانی وارد شهر یاسوج شده، ولی کم‌ترین پروانه ساخت در شهرداری صادر شده است.

دبیر شورای اسلامی شهر یاسوج نیز در این نشست با بیان اینکه یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران به کشور معرفی شده است، گفت: فضا سازی شهر یکی از راه‌های جذب گردشگر در مرکز کهگیلویه و بویراحمد است.

فرشاد نگین تاجی از آمادگی شورای اسلامی شهر یاسوج برای همکاری با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان برای توسعه صنعت گردشگری خبر داد و افزود: توسعه گردشگری نقش مهمی در رونق اقتصادی شهر یاسوج دارد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0