تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

توضیحات پلیس راه اصفهان در خصوص واژگونی اتوبوس کارکنان پالایشگاه

  • 02 آذر 1399 - 16:11

اصفهان – رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از واژگونی اتوبوس سرویس کارکنان پالایشگاه نفت اصفهان و جان باختن ۴ نفر و مصدوم شدن ۱۳ نفر در این حادثه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین پورقیصری اظهار داشت: ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز مأموران پلیس راه اصفهان در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگون شدن یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در کمربندی جدید “خمینی شهر” _ “نجف آباد” بلافاصله به همراه تیم‌های امدادی در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این اتوبوس مربوط به سرویس کارکنان پالایشگاه نفت اصفهان با ۲۱ سرنشین بوده است، ابراز داشت: در این حادثه متأسفانه ۴ نفر از سرنشینان جان خود را از دست داده و ۱۳ نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان علت این حادثه را بر اساس نظر کارشناسان تصادفات، لغزنده بودن سطح جاده براثر بارندگی و همچنین عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در پیچ جاده عنوان کرد.

وی در خصوص علت وقوع این حادثه نیز گفت: با توجه به اینکه سطح بزرگراه به دلیل بارش باران لغزنده بوده باعث شده که خودرو به دلیل تخطی راننده از سرعت مطمئنه و گرفتن ترمز ناگهانی سُر خورده و با حفاظ کنار گذر بزرگراه برخورد کند.

سرهنگ پورقیصری سُرخوردن خودروها در هنگام بارش باران را یکی از مشکلات بزرگراه شهید “دستجردی” شهر اصفهان عنوان کرد و بیان داشت: از مسئولان شهرداری اصفهان می‌خواهیم نسبت به نصب تابلوهای هشداری و آشکارسازی نقطه حادثه خیز در این بزرگراه اقدام کرده تا رانندگان در هنگام تردد در این مسیر از سرعت خود بکاهند و دیگر شاهد وقوع این گونه حوادث نباشیم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها