تاریخ : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ 9 ذو القعدة 1442 Friday, 18 June , 2021

توقف بررسی وضعیت رشته‌های المپیکی یک هفته پس از آغاز به کار مجدد!

  • 04 آبان 1399 - 8:06

ادامه بررسی وضعیت رشته‌های المپیکی که از هفته گذشته توسط کمیته کارشناسی ستاد عالی بازی‌های المپیک و آسیایی آغاز شده بود به دلیل شیوع و گستردگی کرونا لغو شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فراگیری ویروس کرونا و آمار بالایی که در ساختمان کمیته ملی المپیک داشته باعث لغو تمام نشست‌های حضوری در این کمیته شده است.

این کمیته که پیش از این هم در یک مقطع برگزاری نشست‌ها و جلسات خود را به دلیل شیوع کرونا منتفی اعلام کرده بود، در تصمیمی دوباره برگزاری آنها را تا اطلاع ثانوی لغو کرده تا بعد از مهیاتر شدن شرایط، برای پیگیری آنها برنامه ریزی کند.

جلسات کمیته کارشناسی ستاد عالی بازی‌های المپیک و آسیایی با فدراسیون‌های المپیکی نیز شامل نشست‌هایی می‌شود که برگزاری آنها در ساختمان کمیته ملی المپیک لغو و به آینده موکول شده است.

این در حالی است که بعد از یک وقفه طولانی، از هفته گذشته برگزاری این نشست‌ها برای بررسی وضعیت رشته‌های المپیکی از سر گرفته شده بود. هفته گذشته و در آغاز به کار دوباره این کمیته وضعیت دو رشته تکواندو و کشتی مورد بررسی قرار گرفت.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته قرار بود فردا دوشنبه هم نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی، علی رغبتی عضو ستاد عالی و نماینده وزارت ورزش و فرید فتاحیان مسئول روابط بین الملل کمیته ملی المپیک طی نشست با روسای دو فدراسیون کاراته و وزنه برداری و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی این دو رشته، وضعیت آنها برای المپیک سال آینده بررسی کنند. این نشست برای هفته آینده به دو فدراسیون شمشیربازی و تیراندازی اختصاص داده شده بود.

به دلیل بحران کرونا اما این دو نشست لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

طی هفته‌های گذشته ویروس کرونا برخی مقامات کمیته ملی المپیک از جمله سیدرضا صالحی امیری و کیکاووس سعیدی را به خود مبتلا کرده است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها