توقیف ۴ موتورسیکلت‌ سنگین به دلیل حرکات نمایشی خطرناک در تهران

  • 10 آبان 1399 - 9:46
توقیف ۴ موتورسیکلت‌ سنگین به دلیل حرکات نمایشی خطرناک در تهران

رئیس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب از توقیف ۴ دستگاه موتورسیکلت سنگین خبر داد و گفت: این موتورسیکلت‌ها مشغول لایی کشی و انجام حرکات مخاطره امیز بودند که متوقف شدند.

سرهنگ مجید رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در توضیح این خبر اظهار کرد: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه‌ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران، و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب نسبت به توقیف ۴ مورد موتورسیکلت سنگین اقدام شد.

وی گفت: در ساعت ۱۶:۲۰ در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان قبل از پل سعیدی (منطقه ۲۶)، سه دستگاه موتورسیکلت سنگین هوندا ۱۳۰۰، کاوازاکی ۸۰۰ و یاماها ۲۴۰۰ سی سی توقیف گردید.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: همچنین در ساعت ۱۵:۵۰ در محدوده شمال به جنوب بزرگراه مدرس بعد از پل پارک وی (منطقه ۲۴) با رصد دوربین‌های نظارتی مرکز و همکاران منطقه یک دستگاه موتور سیکلت سوزوکی ۱۰۰۰ سی سی توقیف شد.

وی ادامه داد: با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت سنگین و احتمال بروز خطر برای خود راکب آن و خطرات برای سایر شهروندان با هماهنگی به عمل آمده با تیم‌های گشتی منطقه مناطق پلیس راهور فاتب از طریق مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب این موتورسیکلت‌های سنگین درهمان محدوده متوقف گردیدند.

رنجبر ادامه داد: پلیس به محض رؤیت موتورسیکلت‌هایی که از نوع سنگین بوده و با لایی کشی و ایجاد سر و صدا نظم ترافیک را برهم می‌زنند طبق قانون برخورد نموده و موتورسیکلت را به پارکینگ منتقل می‌نماید.

وی در پایان اشاره کرد: رفع توقیف این گونه موتورسیکلت‌ها بنا به دستور مقام قضائی بوده و پلیس با هرگونه ناهنجاری و سلب آسایش مردم برخورد خواهد کرد.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از همشهریان عزیز تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت‌ها که باعث سلب آسایش عمومی می‌شوند حتماً با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل نمایند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0