تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

توقیف ۵۷ دستگاه خودروی حامل نهاده های دامی غیر مجاز در ایلام

  • 14 اردیبهشت 1400 - 15:51

ایلام-رئیس پلیس راه استان ایلام از اجرای طرح برخورد با دلالان نهاده های «کاه و کلش» در استان خبر داد و گفت: ۵۷ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل نهاده های دامی غیر مجاز در ایلام توقیف شده است.

رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به منظور کوتاه کردن دست دلالان و افراد فرصت طلب و در اجرای دستور مقام قضایی، خروج هرگونه کاه و کلش از استان ممنوع بوده و در صورت مشاهده نسبت به توقیف وسایل نقلیه متخلف در این زمینه اقدام می‌شود.

وی افزود: با اقدام خوب ماموران پلیس راه انتظامی استان ایلام از ابتدای اجرای این طرح، ۵۷ دستگاه خودرو حامل کاه وکلش مورد نیاز دامداران در محورهای مواصلاتی استان شناسایی و متوقف شده است.

رئیس پلیس راه استان ایلام بیان کرد: از این تعداد خودرو، ۱۵ دستگاه در شهر شباب، ۶ دستگاه در شهرستان چوار، ۱۸ دستگاه در شهرستان دهلران ،۱۰ دستگاه در شهرستان مهران و هشت دستگاه نیز در شهرستان آبدانان توقیف شده‌اند.

وی گفت: افراد سوجو قصد داشتند خودروهای حامل بار کاه و کلش خود را از طریق محورهای مواصلاتی استان به خارج از استان انتقال دهند که با هوشیاری ماموران متوقف و پس از اعمال قانون جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

همتی زاده در پایان گفت: در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها و در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری، پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و حضور شبانه روزی در تمامی محورهای مواصلاتی، اجازه نخواهد داد که عده‌ای سودجو با هدف قرار دادن مایحتاج عشایر عزیز، به مطامع خود دست یابند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها