ورزش

توکلی: موقعیت‌سوزی باعث تنبیه مس در دربی شد/ کنترل بازی از توان داور خارج بود

بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: 20 شوت به طرف دروازه حریف، حدود 3 یا 4 موقعیت تک به تک مس تبدیل به گل نشد.


شاهین توکلی در گفتگو با ایلنا، در خصوص شکست مس رفسنجان مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی دربی شرایط خاص خودش را داشت. واقعاً کیفیت بازی بالا بود و هر 2 تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند. اما بعضی مسائل روی نتیجه بازی تاثیرگذار شد. کمترین حق ما در این مسابقه مساوی بود.

وی افزود: واقعاً موقعیت‌های زیادی در این مسابقه داشتیم، اما نتوانستیم از آن استفاده نکردیم و تنبیه شدیم.  از دقیقه یک تا 90 تلاش کردیم و موقعیت داشتیم. 20 شوت به طرف دروازه حریف، حدود 3 یا 4 موقعیت مس تک به تک که تبدیل به گل نشد. روز، روز مس نبود و  موقعیت‌سوزی باعث تنبیه ما در دربی شد.

بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان با ارزیابی داوری گفت: در چنین بازی‌هایی معمولا حرفی درباره داوری نمی‌زنم. اما این بازی داور جوان بود، متاسفانه کنترل بازی از توان او خارج بود. این نظر شخصی‌ام است.

توکلی درباره صحنه گل دوم گل گهر سیرجان گفت: گل گهر سیرجان روی ضربات ایستگاهی توانایی زیادی دارد. کادرفنی در جلسات فنی این موضوع را گوشزد کرده بود، اما متاسفانه جریان بازی طوری پیش رفت که روی ضربه کرنر گل دریافت کردیم. گاهی اوقات اتفاقات فوتبال از دست آدم خارج است. ما هم موقعیت زیادی داشتیم که تبدیل به گل نشد.

وی درباره تقابل با صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر، عنوان کرد: صنعت نفت تیم بزرگی است. با آقای منصوریان هم قبلاً کار کردم و مربی توانمند و بزرگی است. امیدوارم طرفداران صنعت نفت آبادن در ورزشگاه حاضر باشند. چرا که جو ورزشگاه با حضور آنها زیباتر خواهد شد. 

بازیکن مس رفسنجان در پایان گفت: تماشاگران مس و هواداران گل گهر در ورزشگاه حاضر شدند و دربی را زیباتر کردند. واقعاً آدم از حضور آنها لذت می‌برم. خیلی ما را حمایت کردند.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا