توکلی: نباید ماشین‌سازی را حریف ساده‌ای تصور کنیم/ از تیمی امتیاز گرفتیم که استقلال را شکست داده بود

  • 15 آذر 1399 - 12:10

شاهین توکلی مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: بازی سختی با ماشین‌سازی در پیش داریم و نباید آنها را حریف ساده‌ای تصور کنیم.

شاهین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت آلومینیوم اراک در آستانه بازی با ماشین‌سازی گفت: خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است و در این چند روز هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. در بازی با فولاد هم با اینکه در زمین حریف بازی می‌کردیم، ولی فوتبال حساب‌شده‌ای را انجام دادیم و یک امتیاز از حریف گرفتیم. ما از تیمی امتیاز گرفتیم که استقلال را شکست داده بود و این تساوی شرایط فنی و روحی تیم‌مان را بهتر کرد.

وی در مورد عملکرد ضعیف تیمش در امتیازگیری تأکید کرد: ما در حالی لیگ را شروع کردیم که تعدادی از بازیکنان تأثیرگذارمان را برای بازی اول در اختیار نداشتیم. به هر حال این را هم باید در نظر گرفت که آلومینیوم اراک برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران در لیگ برتر حضور پیدا کرده است و کمی نیاز به زمان دارد تا خودش را نشان دهد. ما تیم خوبی داریم و مطمئناً در بازی‌های آینده عملکرد بهتری خواهیم داشت.

 

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: این بازی برای ما بسیار مهم است و اگر سه امتیاز را بگیریم تا حدودی خودمان را از پایین جدول جدا می‌کنیم. شاید برخی تصور کنند که با تیم ضعیفی روبه‌رو می‌شویم، ولی اصلاً اینطور نیست. اعتقاد من این است که بازی سختی با ماشین‌سازی در پیش داریم و نباید آنها را حریف ساده‌ای تصور کنیم. امیدوارم در این بازی اولین برد را در فصل جدید به دست بیاوریم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0