تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

تکرار ۱۳ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در کرمانشاه

  • 16 آبان 1399 - 12:47

کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت ۱۳ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی محمدی ظهر امروز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۸۹ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به ۷ هزار و ۳۷۱ نفر رسید و هم‌اکنون هزار و ۲۰۰ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۰ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۴ هزار و ۱۶۴ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۳ نفر است که از این تعداد چهار مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

وی در مورد سایر جان باختگان افزود: در شهرستان اسلام آباد پنج نفر و در هر یک از شهرستان‌های کنگاور، هرسین، پاوه و سرپل ذهاب یک نفر جان خود را از دست دادند.

محمدی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۹۴۶ نفر رسید.

وی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۸ هزار و ۸۵۲ نفر بستری و ۱۶ هزار و ۷۱۹ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۵ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۹۲ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها