ورزش

تکلیف یک وزن از تیم ملی جودو مشخص شد

برای حضور در رقابتهای بین المللی روسیه؛

رقابتهای انتخابی تیم ملی جودو در وزن 66- کیلوگرم با معرفی نفر برتر برای حضور در رقابتهای بین المللی سن پترزبورگ به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدرلسیون جودو، دور جدید تمرینات آماده سازی تیم ملی جودو از روز جمعه ششم خردادماه در خوابگاه آزادی تهران آغاز شد. در حاشیه روز دوم تمرینات این تیم، امروز شنبه رقابتهای انتخابی در وزن ۶۶ -کیلوگرم برگزار شد.

علیرضا خجسته، ابوالفضل محمودی، حمیدرضا پاپی مدعیان این وزن به صورت دوره‌ای به مصاف هم رفتند که در نهایت، پاپی به عنوان نفر اول در این وزن انتخاب شد. علیرضا خجسته دوم و ابوالفضل محمودی سوم شد.

علی قلی پور و کیوان مهدی زاده در ۶۰- کیلوگرم، محمدرضا صدیقی و وحید جدی در وزن ۷۳- کیلوگرم، مهدی فتحی پور در وزن ۸۱- کیلوگرم، محمدرضا سعیدی مدنی و قاسم باغچقی در وزن ۹۰- کیلوگرم، علی پرهیزگار در وزن ۱۰۰- کیلوگرم، حمیدرضا ملک زاده و سعید کرجی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم نفراتی هستند که در اردوها حضور دارند.

تیم ملی جودو مردان کشورمان که مراحل آماده سازی خود را پیگیری می‌کند، هفته سوم خردادماه برای حضور در رقابت‌های سن پترزبورگ راهی روسیه می‌شود.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا